Przedszkole nr 250 ,,Akwarelka”

Jesteś tutaj: Start / Dla rodziców

Dla rodziców

Przedszkole pełni rolę wspomagającą i integrującą działania wychowawcze. Dostarczamy wiedzy pedagogicznej i uwrażliwiamy na potrzeby oraz możliwości dziecka. Nasze przedszkole otwarte jest na Rodziców i opiekunów prawnych dzieci, począwszy od momentu zapisania dziecka do naszego przedszkola rozpoczynamy współpracę z Rodzicami.

W przedszkolu działa Rada Rodziców, powołana przez oraz z grona społeczności rodziców całej placówki. Rada Rodziców wspiera działania przedszkola poprzez gromadzenie środków oraz wspólne ich dysponowanie zgodnie z potrzebami dzieci oraz placówki.

Proponuje Rodzicom w ramach wspólnego poznania i współpracy:
  • spotkania adaptacyjne;
  • zebrania organizacyjne, śródroczne oraz tematyczne;
  • zajęcia otwarte dla i z udziałem Rodziców;
  • spotkania z psychologiem, logopedą oraz pedagogiem specjalnym;
  • warsztaty tematyczne ze specjalistami.

Zapraszamy Państwa do:

• tworzenia spektakli dla dzieci;
  • wspierania poprzez udział w kiermaszach oraz akcjach charytatywnych;
  • aktywnego udziału w licznych przedszkolnych konkursach rodzinnych: literackich, plastycznych itp.;
  • udziału w spotkaniach świątecznych;
  • uczestnictwa w uroczystościach przedszkolnych z okazji Dnia Mamy i Taty, Pikniku Rodzinnym.